logo

reklam
24 Kasım 2013

3 adam’da Hülya Avşar şoku (Hülya Avşar’ın fermuarı açıldı – acunn)

3 adam önce Yenetek Sizsiniz Türkiye’de daha sonra da 3 adam programında izleyenleri ekrana kilitledi. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği ve Star TV’de yayınlanan 3 adam programı izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi. 3 adam programında Yetenek Sizsiniz Türkiye skeçleri izleyenlerden tam not aldı. İbrahim ve Oğuzhan Koç’un Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmacılarından derlediği performans hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri gülme krizine soktu.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Star TV’de yayınlanan Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu 3 Adam programının dün geceki konuğu Hülya Avşar’dı. Avşar’ın bol bol kahkaha attığı programda, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ skeçleri yayınlandı. Skecte kiremit kırdılar, rap söylediler, illüzyon yaptılar, beat-box denediler.

KİREMİT KIRDILAR

İlk skeçte kiremit kırma şovu yapan İbrahim ve Oğuzhan, Acun ve Hülya Avşar’ı kahkahaya boğdu. Köpükten yapılan kiremitlerle düzenlenen gösteride, İbrahim Oğuzhan’ın kafasında yine köpükten yapılmış sandalyeyi kırdı.

HÜLYA AVŞAR’A FERMUAR ŞOKU

3 Adam’ın konuğu olan Hülya Avşar, sahnede şarkı söylerken eteğinin fermuarı yırtıldı.. Hemen iğne iplik isteyen sanatçı bakın ne yaptı? Star TV ekranlarında yayınlanan 3 Adam programına konuk olan Hülya Avşar canlı yayın kazası yaşadı.   Ünlü şarkıcı, şarkı söylediği sırada eteğinin fermuarı kopunca sahnede, fermuarı eliyle tutarak şarkıya devam etti.   Şarkı esnasında oldukça zor anlar yaşayan Avşar, şarkı bittikten sonra ise iğne-iplik istedi. Canlı yayında fermuarının sökülen yerlerini onardı.

O ANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

3 adam hülya avşar fermuar

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ


+ 4 = 8