logo

reklam
16 Şubat 2014

ADINI KALBİME YAZDIM SON BÖLÜM CANLI CANLI HD HD İZLE SHOW TV’DEN CANLI İZLE (YENİ BÖLÜM 20.00)

Adını Kalbime Yazdım 15. bölüm bu akşam Show TV’de. Adını Kalbime Yazdım dizisinin yeni bölümünde Ceylan annesi ve Kadir arasında tercih yapmak durumunda kalıyor. Adını Kalbime Yazdım 15. bölüm fragmanı özeti ve Adını Kalbime Yazdım dizi izleme linkleri haberimizdedir.

Haber: Adını Kalbime Yazdım İzle, Adını Kalbime Yazdım 15. bölümde Ceylan Kritik Bir Kararın Eşiğinde? (16 Şubat Pazar, Show TV)

 

Show TV’ Canlı yayın Adını Kalbime Yazdım izle

 

Show Tv’nin ilgi toplayan yeni dizilerinden Adını Kalbime Yazdım 15. bölümü ile bu akşam saat 19.45′te kaldığı yerden sürüyor. Adını Kalbime Yazdım yeni bölümde Ceylan kritik bir karar vermek durumunda. Annesinimi yoksa Kadir’i mi seçecek? Adını Kalbime Yazdım yeni bölümden ipuçları aşağıdaki Adını Kalbime Yazdım 15. bölüm fragmanları ve özetinde. Ayrıca Adını Kalbime Yazdım dizisini internetten izlemek isteyenler için haberin sonunda “Adını Kalbime Yazdım canlı dizi izle” ve “Adını Kalbime Yazdım full dizi izle” linklerini de paylaştık. İşte Adını Kalbime Yazdım yeni bölümden detaylar…

Adını Kalbime Yazdım 15. Bölüm Özeti:
Kadir, daha Diyar’ın açtığı yaraları saramadan, bir de Ceylan’ın ihaneti ile karşı karşıya kalacağından henüz habersizdir. Ceylan, annesi ve Kadir arasında bir seçim yapmak zorunda kalmıştır. Bu seçim, Kadir’i ölümle burun buruna getirecektir. Üstelik Kadir için kurulan tuzak, tesadüfler sonucu Leyla ve Selin’i de tehlikeye atacaktır. Halil ise Adını Kalbime Yazdım 15. bölümde Nasır’ın arkasından çevirdiği dolapları öğrenince deliye döner. İki aile arasındaki barış, Mahmut’un itiraf mektubunun ortaya çıkmasıyla tehlikeye girmiştir. Fidan Dicle’yi geri almak için harekete geçer. Kureyşa’nın ise Kadir ile Dicle’yi bir an önce evlendirmekten başka çaresi kalmamıştır.
Adını Kalbime Yazdım 15. bölüm fragmanı:

Adını Kalbime Yazdım 15. bölüm 2. fragman:

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ


8 + 1 =