Adnan Şenses öldü mü? İşte Adnan Şenses'ten gelen son haber

Sosyal paylaşım sitesi Twitter'da öldürülen isimler arasına Adnan Şenses de girdi.
Bu haber 2013-12-09 12:02:19 eklenmiş ve 151 kez görüntülenmiştir.
Sosyal paylaşım sitesi Twitter'da öldürülen isimler arasına Adnan Şenses de girdi. Adnan Şenses'in tedavi gördüğü hastane de öldüğü haberi Twitter'da çığ gibi büyüdü. Bazı ünlü isimler Adnan Şenses için taziye mesajı bile yayınladı. Adnan Şenses'in yakınları ölüm haberini yalanladı ancak Twitter ve Facebook'ta Adnan Şenses öldü haberi yayılmaya devam ediyor. Ünlü sanatçı Şenses'i en son Başbakan Erdoğan ziyaret etti. Erdoğan ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, Şenses'i iyi gördüğünü belirtti. adnan şenses öldü mü İŞTE ADNAN ŞENSES İLE İLGİLİ SON HABERLER:   İbrahim Tatlıses yakalandığı kanser sonucu ağırlaştığı için hastaneye kaldırılan Adnan Şenses'i ziyaret etti. Geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılan Adnan Şenses'in bünyesinin ilaçlara karşılık verdiği ve sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi. Türkiye Gazetesi'nin haberine göre; Şenses'in ziyaretçileri arasında ünlü isimler de vardı. İbrahim Tatlıses, Nuri Alço, Mustafa Topaloğlu ve Ahmet Selçuk İlkan ünlü sanatçıyı ziyaret edip moral verdiler. 100 LAHMACUN GÖTÜRDÜ Bu arada İbrahim Tatlıses'in hastaneye hediyelerle ve çiçeklerle gittiği ayrıca yanında 100 lahmacun da götürdüğü öğrenildi. Adnan Şenses ve İbrahim Tatlıses 40 dakika süren görüşmede eski günleri yad etti. Adnan Şenses'in, sağlık durumunu merak eden sevenlerinden bol bol dua istediği söyleniyor. ERDOĞAN: ŞENSES'İ İYİ GÖRDÜM Erdoğan, hastaneye kaldırılan sanatçı Adnan Şenses’i kaldırıldığı özel hastanede ziyaret etti.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan sanatçı Adnan Şenses’i kaldırıldığı özel hastanede ziyaret etti. Başbakan Erdoğan, yaklaşık 1.5 saat süren ziyaretin ardından çıkışta basın mensuplarının sorularını cevapladı. Erdoğan, “Ben Adnan Ağabeyi telefon görüşmesinden sonra iyi gördüm. Biraz şakalaştık. Güzel bir görüşme oldu. Allah’tan kendisine şifalar diliyorum. Şu anda gelişme iyi. Bazıları yoğun bakım filan diyorlar; televizyonda böyle duyunca endişelendim. Şakalaştık eski günleri andık şöyle. Yoğun bakımda değil, odasında. Kendisine Allah’tan şifalar diliyorum. Artık dedik; inşallah biran önce kendini toparla da, evinde bir ikramına geliriz” dedi.
ADNAN ŞENSES İKİ KEZ ATTAYA GİTMİŞ
Adnan Şenses ölüme "attâya gitmiş", hem de iki kez. Öyle dedi ben de öyle yazdım. Ölmüş ölmüş dirilmiş Adnan Abi. Ben de sordum, "O med-ceziri anlat" dedim anlattı Ben sadece midenin birazını aldılar sandımdı. Zayıflamıştır bedavadan diye şamatasını yaptık evde. Ne bileyim ölmelerini abim? Midemin birazını değil tümünü aldılar Savaş'ım.
 !!!!!!!! (gülerek) Midesiz herif dersin şimdi bana
 Aman abi töbe! Peki ne yer ne içer nerde hazmeder diyen oluyor. Yiyemiyorum ki. Günde 2 tost, biraz peynir, çay.
 Hastaneden şimdi geldim. Dükkâna (benzin istasyonu) bir uğrayayım dedim, koştum geldim el öpüp geçmiş olsuna. Hastane işi vukuatı adiye oldu. Fermuar açıp kapar gibi, gidip geliyorum boyuna. Hep aynı neticeler. Şeker iyi, kalp iyi, kolesterol iyi. İyi de her hafta her defasında bin 500 lira. 350 bin lira tuttu toplamı laf aramızda.
 İyi ol da tek... Çok iyi hissediyorum. 3 ayın sonunda kültür fiziğe de başladım. Hoca nezaretinde jimnastikte egzersizlerimi yapıyorum.
 Öbür taraf nasıl abi? (gülüyor) Karanlıktı tam seçemedim. İki defa aralıklı 10'ar dakika. Hayatla ilişkim kalmadı. Boşluk, derinlik, huzur tünelinde yolculuk gibi. Sadece beni uyandırmaya çalışmalarından, yaşamla ilişik kesmemin ardından hayat döndürmelerinden, ardından bir telaşın yaşanmasından, karımın "Kocamı kurtarın, kocam ölüyor!" diye bağırışından haberim var. İlki Bodrum'daydı yazın. İkincisi de hastane kapısında. Şekerimin 18'e düştüğünü hissedip hemen donduruyorlar beni. Yeni bir cihazmış. Donmuş hastayı oraya koyup, şekeri normale çıkarıp şokla geri alıyorlarmış.İBO'DAN KORKARIM 
Şarkı söylüyorsan gerisi teferruattır. İnek gibi bağırıyorum. (okuyor) "Yorgunum dostlarım yorgunum artık. Vefasız yıllara dargınım artık." Sen de müzisyen bir gazetecisin. Çıktığım seslerin 1-2 ton üstüne çıkacağım yakında. Adnan'a ölüm vız gelmiş dedirteceğim. Emel Sayın, ben ve Muazzez Abacı sıla konserleri vereceğiz.
 Bülent Ersoy da vardı o projede. Benim arkamdan kabul etmediler Bülent'i. 5 bin kişi vardı, Bülent sahneye çıktığı zaman beş yüz kişi kaldı. Bu delirdi (taklit yapıyor) "Nerde bunlaaar, nereye gittileeer?" Yahu İzmir'desin. Sen bakma tutucu yerdir İzmir. Önde oturan 19 yaşındaki sevgilisini anons etmek istedi. İzmirliler kızdı gitti.
 Korkusuz adamsın valla... 52 yılımı verdim. Karşıma kim çıkarsa hodri meydan diyorum. Ben bu alemde bir tek İbrahim'den korkarım. Farklı biri. Yani resmen oynuyor şarkılarla dans ediyor, alay ediyor. Nüansları, yorumu, ekolüyle. Tamam, biz de dans ediyoruz ama o tam işin bir erbabı olmuş. Uzun bir ses tutuyor. Yaylı mı, nefesli mi, anlayamıyorsun.
 Ölüp dirilirken bile hastane personeli hanımlara kur yapıyormuşsun duydum. Napiim o da benim işim. Ölmedik ya. Huy çıkar mı can çıkmazsa. Ha ha haaa!..
adnan şenses öldü
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
A Haber
© Copyright 2013 AHaber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Meryem Üzerli
Evim Şahene
SPOR
SİYASET
Yossi Kohen
EĞİTİM
DÜNYA
Ecem Özkaya
Liposhot
Ekin Koç