logo

reklam

AK PARTİ (AKP) ADALAR BAŞKAN ADAYI COŞKUN ÖZDEN KİMDİR ?

İstanbul’un ilçelerinde AK Parti’nin adayları belirlendi. AK Parti, kendi partisinde başkan olan bazı ilçelerde farklı aday gösterdi.

Partinin internet sitesinden yapılan açıklamaya göre adaylar şöyle: “Adalar Coşkun Özden, Arnavutköy Ahmet Haşimi Baltacı, Ataşehir Nimetullah Topu, Avcılar Bayram Şenocak, Bağcılar Lokman Çağırıcı, Bahçelievler Osman Develioğlu, Bakırköy Mehmet Emin Ertekin, Başakşehir Mevlüt Uysal, Bayrampaşa Atila Altıner, Beşiktaş Zeynep Abidin Okul, Beykoz Yücel Çelikbilek, Beylikdüzü Yusuf Uzun, Beyoğlu Ahmet Misbah Demircan, Büyükçekmece Celal Babayiğit, Çatalca Savaş Barutçu, Çekmeköy Ahmet Poyraz, Esenler M. Tevfik Göksu, Esenyurt Nemci Kadıoğlu, Eyüp Remzi Aydın, Fatih Mustafa Demir, Gaziosmanpaşa Hasan Tahsin Usta, Güngören Şakir Yücel Karaman, Kadıköy Hurşit Yıldırım, Kağıthane Fazlı Kılıç, Kartal Temurhan Yıldız, Küçükçekmece Temel Karadeniz, Maltepe Edibe Sözen Yavuz, Pendik Salih Kenan Şahin, Sancaktepe İsmail Erdem, Sarıyer Mahmut Sedat Özsoy, Silivri Tahir Sert, Sultanbeyli Hüseyin Keskin, Sultangazi Cahit Altunay, Şile Can Tabakoğlu, Şişli Mukadder Başeğmez, Tuzla Şadi Yazıcı, Ümraniye Hasan Can, Üsküdar Hilmi Türkmen ve Zeytinburnu Murat Aydın.”

ak_partinin_adaylari_ne_zaman_aciklanacak13897811880_h1116798

 

AKP İSTANBUL BAŞKAN ADAYLARI

İSTANBUL

Adalar: Coşkun Özden

Arnavutköy: Ahmet Haşimi Baltacı

Ataşehir: Nimetullah Topu

Avcılar: Bayram Şenocak

Bağcılar: Lokman Çağırıcı

Bahçelievler: Osman Develioğlu

Bakırköy: Mehmet Emin Ertekin

Başakşehir: Mevlüt Uysal

Bayrampaşa: Atila Aydıner

Beşiktaş: Zeynel Abidin Okul

Beykoz: Yücel Çelikbilek

Beylikdüzü: Yusuf Uzun

Beyoğlu: Ahmet Misbah Demircan

Büyükçekmece: Celal Babayiğit

Çatalca: Savaş Barutçu

Çekmeköy: Ahmet Poyraz

Esenler: M. Tevfik Göksu

Esenyurt: Necmi Kadıoğlu

Eyüp: Remzi Aydın

Fatih: Mustafa Demir

Gaziosmanpaşa: Hasan Tahsin Usta

Güngören: Şakir Yücel Karaman

Kadıköy: Hurşit Yıldırım

Kağıthane: Fazlı Kılıç

Kartal: Temurhan Yıldız

Küçükçekmece: Temel Karadeniz

Maltepe: Edibe Sözen Yavuz

Pendik: Salih Kenan Şahin

Sancaktepe: İsmail Erdem

Sarıyer: Mahmut Sedat Özsoy

Silivri: Tahir Sert

Sultanbeyli: Hüseyin Keskin

Sultangazi: Cahit Altunay

Şile: Can Tabakoğlu

Şişli: Mukadder Başeğmez

Tuzla: Şadi Yazıcı

Ümraniye: Hasan Can

Üsküdar: Hilmi Türkmen

Zeytinburnu: Murat Aydın

 

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ


4 + = 7