logo

reklam
24 Kasım 2013

Ankara depremi son dakika (Ankara’da deprem mi oldu?)

Ankara’da saat 22.50 sularında hafif şiddetli bir deprem meydana geldi. Ankara’da meydana gelen depremin 4.8 büyüklüğünde olduğu belirtildi.

Bolu’da meydana gelen 4.8 büyüklüğündeki deprem Ankara’da deprem paniği yarattı

 

1414521-2650035-deprem

22.50 sularında Ankara, Bolu, Kastamonu, Karabük illerinde hissedilen orta şiddetli bir deprem meydana geldi. Kısa süreli deprem paniğe yol açtı.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Ulusal Deprem İzleme Merkezi’nin verilerine göre, merkez üssü Bolu iline bağlı Ulumescit olan deprem saat 22.49′da, yerin 7.2 kilometre derinliğinde gerçekleşti.

Deprem başta Bolu olmak üzere İstanbul ve Ankara’dan da hissedildi. Ankara’da büyük bir panik yaratan depremden sonra bazı ilçelerde vatandaşların evinden çıktığı haberleri de geldi.

Bolu Ulumesçit olan 4.8 büyüklüğünde deprem oldu. Saat 22.49′da merkez üssü Bolu Ulumesçit olan 4.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem başkent Ankara’da da hissedildi.

Bolu’da 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Merkez üssü Bolu‘nun Ulumescit köyü yakınları olan 4,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesinin internet sitesinde yer alan bilgiye göre deprem, merkez ilçeye bağlı Ulumescit köyünün batısında saat 22.49′da gerçekleşti.

Deprem, çevre illerde de hissedildi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ


4 + 5 =