logo

reklam
13 Aralık 2013

ATV Kurtlar vadisi pusu son bölüm full tek parça ATV izle

Kurtlar Vadisi Pusu 207. son bölüm yine Perşembe akşamına damga vurdu. Hayranlarının merakla beklediği Kurtlar Vadisi Pusu 207. son bölüm heyecen ve aksiyon fırtınası yaşattı. Polat Alemdar Naipliği kabul etmeyen Abdülhey’in yerine Kara’yı Naip yapmaya karar veriyor.

 

Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Kurtlar Vadisi Pusu hayranlara Kurtlar Vadisi Pusu 207. son bölümü nefes almadan takip etti. Kurtlar Vadisi Pusu 207. son bölümde Polat Alemdar Naipliği kabul etmeyen Abdülhey’in yerine Kara’yı Naip yapmaya karar veriyor Peki Kara Polat Alemdar’ın yaşadığını öğrenince nasıl tepki veriyor? Peki Kurtlar Vadisi Pusu 207. son bölüm bölümde başka hangi gelişmeler yaşanıyor

kurtlar-vadisi-polat-alemdar

KURTLAR VADİSİ PUSU 207. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tapınakçılar İhtiyarlar heyetinden bir ismin öldürülmesi için Cahit’e görev veriyor. Cahit bu görevi başarabiliyor mu?

Polat alemdar Tapınakçıların her hamlesine karşılık tapınakçıların bir baronunu lödürme kararı alıyor. Akif Aksaçlı Polat Alemdar’ın emri doğrultusunda Baronları öldürmeye başlıyor. Akif Polat Alemdar’ın verdiği görevi başarabiliyor mu?

Polat Alemdar Naipliği kabul etmeyen Abdülhey’in yerine Kara’yı Naip yapmaya karar veriyor Peki Kara Polat Alemdar’ın yaşadığını öğrenince nasıl tepki veriyor? Kara Naiplik göervini kabul ediyor mu?

Bütün bu soruların ve daha fazlasının cevabı Kurtlar Vadisi Pusu 207. son bölümde bulabilirsiniz…

KURTLAR VADİSİ PUSU 207. BÖLÜMÜN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KURTLAR VADİSİ PUSU 207. BÖLÜM FRAGMANI İZLE:

KURTLAR VADİSİ PUSU 206. BÖLÜMDE HANGİ SORULAR CEVABINI BULDU?

Sahaya inen Polat Alemdar, Cahit’i karşısında görünce ne yapıyor? Abdülhey, Kara’ya yardım edebiliyor mu? Dağılan ekibi tekrar bir araya getirmek için Abdülhey’den yardım isteyen Polat, Abdülhey’i ikna edebiliyor mu?

Hız kesmeden eylemlerine devam eden Tapınakçılar, Cem Evi’ne yaptıkları canlı bomba saldırısıyla amacına ulaşacak mı? Bu planı bozmak için canını ortaya koyan Akif, canlı bombayı etkisiz hale getirmeyi başarabiliyor mu?

Kane’nin öğrenmek istediği çok özel bilgi ne? KGT ekibinin uğradığı siber saldırı amacına ulaşabiliyor mu?

Nazife Anne’nin hastalığı herkesi derinden yaralarken, Safiye’nin Elif için planları ne oluyor? Safiye’nin planına Savcı Leyla ne diyor?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 5 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu’nun 206. bölümünde cevap buldu.

KURTLAR VADİSİ PUSU 206. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KURTLAR VADİSİ PUSU 206. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

KURTLAR VADİSİ PUSU 205. BÖLÜM İZLE

Kurtlar Vadisi Pusu basında yer alan Kurtlar Vadisi Pusu bitiyor mu?

Kurtlar Vadisi Pusu ekibi dağılıyor mu? Söylentilerini 29 Kasım Cuma günü yaptığı yazılı açıklama ile cevapladı. Kurtlar Vadisi Pusu (Pana Film) tarafından yapılan açıklama da şu ifadelere yer verildi.

Bazı internet sitelerinde yer alan şirketimiz senaryo grubuyla ilgili haberler için açıklama zorunluluğu doğmuştur.

1-Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan, Pana Film A.Ş’nin ortaklarıdır ve şirketimiz ortaklığından ayrılmaları söz konusu değildir.

2-10 yılı aşkın bir süredir Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu ve en çok izlenen yapımı olan Kurtlar Vadisi projesinde senaryo grubunda zaman zaman bazı değişikliklerin olması hem zaruri hem de doğaldır. Bu değişiklikler bazen kan tazeleme, bazen de yorgunluk nedeniyle olabiliyor. Projenin her aşamasında yapıla gelen kan tazeleme, bir ay önce dizinin senaryo grubunda da gerçekleşmiştir

Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan, dizimizin senaryo gurubundaki görevlerini kendi istekleriyle diğer senarist arkadaşlarımıza bırakmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu, her hafta artan performansıyla uzun soluklu koşusuna devam etmektedir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur

Kurtlar Vadisi Pusu 205. son bölümü yine nefes kesti. Kurtlar Vadisi Pusu 205. son bölüm dün akşam izleyicisiyle buluştu. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını şaşırtan olaylar cereyan etti.

Kurtlar Vadisi Pusu‘nun son bölümüne Polat’ın yaşadığını öğrenen Abdülhey damgasını vurdu.Kurtlar Vadisi Pusu 205. son bölümde Cahit, Erhan’ı kandırarak Kara’ya ulaştı. Kurtlar Vadisi Pusu 205. bölümü full olarak bugun.com.tr’dan izleyebilirsiniz. Aksiyonun bir an olsun dinmediği 11. yılında yayınlanmaya devam eden Kurtlar Vadisi Pusu 205. bölümü ile izleyenlere heycan dolu anlar yaşattı. Reyting rekortmeni diziKurtlar Vadisi Pusu bu hafta da yine izleyicisinden tam not almayı başardı. İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 205. bölümünde yaşananlar…KURTLAR VADİSİ PUSU 205. BÖLÜM DE NELER YAŞANDI?Türkiye’nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun soluksuz izlenen 205. bölümü Vadi hayranlarını ekran başına kilitledi…

VADİ GEÇMİŞE GÖTÜRDÜ

Kurtlar Vadisi Pusu, dün akşamki bölümünde dizinin hayranlarını geçmişe götürdü. Abdülhey’in Polat Alemdar’la ilk tanıştığı ve Polat Alemdar’ın Seyfo Dayı’nın kahvehanesinde dava yemini ettirdiği anlar duygu dolu anlara sahne oldu.

ARMAGEDDON’UN SIRRI

Geçtiğimiz bölümde Türkiye’ye giriş yapan Armageddon Timi operasyonlarına başladı. Armageddon Timi hakkında bilgi toplana Polat, adamı Timur’a Armageddon hakkında bildiklerini anlatmasını istedi. Timur, Armageddon Timi’ni tek kelimeyle anlattı: ”Küller Küllere Tozlar Tozlara”

CAHİT, POYRAZ’I KURTARABİLECEK Mİ?

Erhan’ı kandırarak Kara’ya ulaşan Cahit, Poyraz’ı kurtaracak mı yoksa kafasına mı sıkacak? Bu sorunun cevabı 28 Kasım 2013 perşembe günü yayınlanancak olan 206. bölümde belli olacak.

KURTLAR VADİSİ PUSU 205. BÖLÜM İZLE


KURTLAR VADİSİ PUSU 205. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KURTLAR VADİSİ PUSU 204. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Cahit’e ulaşan Akif, şimdi ne yapıyor? Akif, Heyet’in kararını yerine getirebiliyor mu?

Poyraz ve adamlarından kaçan Murat’a, Savcı Leyla yardım edebiliyor mu?

Abdülhey ve Cahit’in Heyet’e olan güveni sarsılır. Bu durumdan derin üzüntü duyan Polat Alemdar, Abdülhey ve Cahit’i tekrar bir araya getirebiliyor mu? Polat Alemdar sahaya dönüyor mu?

Poyraz’ın peşine düşen Abdülhey ve Kara, Poyraz’dan intikam alabiliyor mu?

Nazife Anne’nin hastalığı günden güne ilerler. Ömer Baba ve Elif’in sevgisi onu iyileştirmeye yetiyor mu?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 14 Kasım Perşembe akşamı ATV ekranlarında canlı yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu’nun 204. bölümünde…

KURTLAR VADİSİ PUSU 204. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KURTLAR VADİSİ PUSU 203. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Oyuna gelen Akif ve Pusat artık daha büyük bir hırsla Zekai’nin peşine düşer. Cahit’e ulaşmak için, önce Zekai’yi bulmaları gerekir. Heyet’in verdiği 24 saat dolmak üzereyken Akif, Cahit’i yakalayabiliyor mu? Safiye’nin tek amacı, abisinin ölümünün ardından yeğeni Elif’i bulmaktır. Peki, Cahit Safiye’ye hangi büyük sırrı açıyor? Bu sırrın karşılığında Safiye Cahit’e yardım ediyor mu? Sevdiklerinden uzak bir hayat süren Polat Alemdar gerçekleri söylemeden daha ne kadar dayanıyor? Büyük Üstad ortaya çıkıyor mu? Poyraz, Kara’nın hayattaki en değerli varlığını elinde tutar. Kara’nın planı torununu kurtarmaya yetiyor mu? Murat ölüm tehlikesinden yeni kurtulmuşken bu sefer kimler, neden peşine düşüyor?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 7 Kasım Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu’nun 203. bölümde…

KURTLAR VADİSİ PUSU 203. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

İŞTE KURTLAR VADİSİ PUSU 203.BÖLÜM FRAGMANI:

 

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ


+ 6 = 14