logo

reklam
13 Kasım 2013

ÇALIKUŞU SON BÖLÜM FUL TEK PARÇA İZLE KANAL D İZLE

Çalıkuşu son 7. Bölüm izle, Çalıkuşu tek parça izle, Çalıkuşu son bölüm izle, fenomen dizi Çalıkuşu yeni bölümü ile tıkla dizi izle Kanal D dizi izle

Çalıkuşu 7. Bölüm izle. Çalıkuşu 7. Bölüm full izle. Çalıkuşu 7. Bölüm seyret. Çalıkuşu son bölüm izle tıkla dizi izle… Çalıkuşu 7. Bölüm izle, Çalıkuşu tek parça izle, Çalıkuşu son bölüm izle, fenomen dizi Çalıkuşu yeni bölümü ile tıkla dizi izle Kanal D dizi izle…calikusu-izle-kamran-ve-feride-yi-bekleyen-zor-5264770_6631_o

 

 

Çalıkuşu 7. Bölüm izle 12 Kasım Salı dizisi Çalıkuşu yeni bölümü yayınlandı.

 

Çalıkuşu Yeni Bölüm her salı saat 20:00′da sizlerle buluşuyor.

 

Peki Çalıkuşu dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşandı? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

 

Çalıkuşu 7. Bölüm özeti

Çalıkuşu 7. Bölümde Kamran, Feride ile Neriman arasında bir seçim aşamasındadır ve sıkıntılıdır. Ya vicdan onu Neriman’a götürecek ya da cesaret Feride’nin aşkını haykıracaktır.

Çalıkuşu 7. Bölümde Necmiye ve Selim arasındaki gerginlik konağın tadını tuzunu kaçırır. Başlar öne eğilir. Seyfettin Bey kederli, Besime Hanım perişandır. Utanç yayılır herkese. Çalıkuşu 7. Bölümde Neriman, aşkını kaybetmemek için yeni oyunlar peşindedir. Kamran’ı kaptırmaya hiç niyeti yoktur. Çalıkuşu 7. Bölümde bir akşam karar verilir. Yüzükler takılır sessizce. Besime Hanım’ın gözyaşları sel olur gider. Aynı zamanlarda başka bir evde nikah kıyılmaktadır. Ne gelin gönüllüdür ne de damat oradadır!

 

ÇALIKUŞU  SON  BÖLÜM  FUL  TEK  PARÇA  İZLE

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ


6 + = 12