Demet Akalan'ın bebeğinin fotoğrafı

Demet Akalın bebeğin fotoğrafını kaça sattı? Demet Akalın Hira bebeği doğurdu, hastane yatağında da rahat durmayıp tweet attı.
Bu haber 2014-02-05 12:42:28 eklenmiş ve 314 kez görüntülenmiştir.

Demet Akalın bebeğin fotoğrafını kaça sattı?

Demet Akalın Hira bebeği doğurdu, hastane yatağında da rahat durmayıp tweet attı. Asıl merak edilen Hira bebeğin fotoğrafları içinde bomba iddia var.

  Demet Akalın ile kocası Okan Kurt dün anne-baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Beklenen  bebek Hira, Acıbadem hastanesinde dünyaya gözlerini açınca twitterda top 10 listesine girdi. Demet Akalın da doğumdan hemen sonra cep telefonuna sarılıp, bebeğiyle ilgili haberi verdi ve tebrikleri kabul etti. KARİKATÜR GİBİ Bütün hayatını twitter üzerinden paylaşması ile bilinen Akalın'ın bu durumu akıllara daha önce kendisinin de paylaştığı bu karikatürü getirdi. Akalın 'aha da ben' diyerek bu karikatürü atmıştı; demet akalın doğurdu karikatür.png HASTANE ODASI BÖYLE Demet Akalın doğumdan hemen sonra attığı twetlerden birinde hastane odasının fotoğrafını da paşlaştı. İşte o twitler ve odası;
screen-shot-2014-02-05-at-10.11.59-am.png demet akalın<a class='labels' style='color:#4d4e53' href='/search_tag.php?tags=doğum'>  doğum </a>yaptı hastane odası.png HİRA'NIN FOTOĞRAFINI KAÇA SATTI? Hira bebeğin babası Okan Kurt dün doğumdan sonra basın mensuplarına açıklama yapmıştı. Kurt, bebeğin fotoğrafının yayınlanması için kararı Demet Akalın'ın vereğini duyurmuştu. Haber ajansı İHA'nın iddiasına göre Akalın, Hira'nın fotoğrafını satma kararı aldı. Akalın bebeğinin fotoğrafı için de 100 bin lira aldı. Bu paranın sosyal bir projede kullanılacağı söylendi ancak ayrıntı verilmedi. NİYE 11 KURBAN KESTİ? Hira bebek doğmadan önce abartılı hediyelerle gündeme gelen Demet Akalın ile eşi Okan Kurt, bebeğin dünyaya gelişinde de 11 kurban keserek şaşırttılar.
Okan Kurt kurbanı hastanede kesmeye niyet etti ancak Acıbadem Hastanesi buna müsade etmedi. Bunun üzerine 11 kurban işyerinde kesildi. Kamuoyu ise niye 11 kurban, 11'in manası ne gibi sorularla meraklandı. ÜNLÜ ÇİFTİN TWEETTARDAKİ FOTOĞRAF ALBÜMÜNDEN İLGİNÇ KARELER; Okan Kurt ve Demet Akalın.png OKAN KURT : Hira bebeğin doğumu öncesinde hamilelik sürecini izlemek için kitap dahi okudu! demet-akalin-doğurdu-bebek-arabasi.jpg BİRAZ ABARTTILAR: Demet Akalın ile eşi Okan Kurt,bebek için hazırlıkları zaman zaman çok abarttılar. 3 tane bebekarabası almaları da bunun son örneğiydi. Demet Akalın kızı Hira'nın gardırobu.png HİRA'NIN GARDROBU: Hira bebek için öyle bir hazırlık yapıldı ki inanılmaz. Bu aylar öncesinden hazırlanan giysi dolabı... Yok yok...
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
A Haber
© Copyright 2013 AHaber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Meryem Üzerli
Evim Şahene
SPOR
SİYASET
Yossi Kohen
EĞİTİM
DÜNYA
Ecem Özkaya
Liposhot
Ekin Koç