Ecem Özkaya Gerçekten doğum yaptımı? Biricik doğurdumu?

TRT 1 Dizisi Zengiz fakir oğlan Biricik rolunu oynayan Ecem özkaya   5 Aralık Perşembe günü yayınlanan Zengin kız fakir oğlan dizisinini 58.
Bu haber 2013-12-05 22:25:59 eklenmiş ve 242 kez görüntülenmiştir.
TRT 1 Dizisi Zengiz fakir oğlan Biricik rolunu oynayan Ecem özkaya   5 Aralık Perşembe günü yayınlanan Zengin kız fakir oğlan dizisinini 58 . bölümünde Biricik doğum yaptı  ve bu bölümden sonra dizide oynamayacak  Mint Yapım,  BU akşam TRT 1’de 58’inci bölümü yayınlandı “Zengin Kız Fakir Oğlan” dizisinin başrolüne dublör arıyor... Ecem özkaya  58 . bölümde Erkek çocuk dünyaya getirecek  Ecem   Özkaya  gerçektende Bir Erkek  bebek bekliyor  119222_660_320  
“Nasıl yani?” dediğinizi duyar gibiyim...
Senaryosunu Birol Güven’in yazdığı, yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat’ın yaptığı dizinin başrol oyuncusu Ecem Özkaya Üstündağ, “Zengin Kız Fakir Oğlan”da canlandırdığı “Biricik” gibi gerçek hayatta da hamile...
Dizi tutkunlarının  “Kurtlar Vadisi Pusu”daki “Muro” karakteriyle sevdiği Mustafa Üstündağ ile evli olan Ecem Özkaya Üstündağ’ın karnı burnunda; doğurdu doğuracak.
Ecem Özkaya Üstündağ’ın lohusa haliyle kamera karşısına geçmesi olanaksız.
O nedenle dizinin yapımcısı ve senaristi Birol Güven, Ecem Özkaya Üstündağ’ın kameralardan uzak kalacağı dönemde genç oyuncuya çok benzeyen birini “Biricik” yapmaya karar verdi.
Dün konuştuğum Birol Güven’in “A Planı”, doğum yapana kadar Ecem Özkaya Üstündağ’a çok benzeyen birini bulup, onun yerine kamera karşısına geçirmekti.
Bakalım Birol Güven, Ecem Özkaya Üstandağ  doğum yapıncaya kadar onun yerine “Biricik”i oynatacağı benzerini bulacak mı?
“Fakir Oğlan”a aradığı  yeni “Zengin Kız”ı bulamazsa Birol Güven’in “B Planı”   ne olacak?
Bekleyip, göreceğiz..."
  Mustafa Üstündağ 

Hürriyet'ten Büşra Bozok Aytek'e konuşan Mustafa Üstündağ, yakında dünyaya gelecek bebeklerine eşiyle birlikte hangi ismi koyacaklarını açıkladı.Ne zaman geliyor bebek? - Son günlere girdik. Heyecanla bekliyoruz. O yüzden tiyatroyla çok alakadar olamıyorum.

* Cinsiyeti ne bebeğinizin? - Erkek. * Adını ne koyacağınıza karar verdiniz mi? - Evet, Ahmet Kaan olacak. * Nasıl bir his baba olmak? - Adını henüz koyamadığım bir duygu. Yeni yaşamaya başladım ve o yüzden karşılığını bilmiyorum. “Şu duyguya benziyor” diyemem size. * Babalığa hazır mısınız? - Evet, hazır hissediyorum kendimi. * Eşinizin hamilelik süreci nasıl geçti? - Ecem’in aşerme dönemi yaz aylarına denk geldi, o yüzden çok şanslıydı, bütün meyveler vardı. Ben de bu süreçte elimden ne geliyorsa yapmaya, ona yardımcı olmaya çalıştım. * Bunu sormak için henüz erken ama; ikinci çocuğu da düşünür müsünüz? - Gönlümüzden geçiyor ama tabii yaşamın ne getireceğini, ne götüreceğini bilmiyoruz.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
A Haber
© Copyright 2013 AHaber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Meryem Üzerli
Evim Şahene
SPOR
SİYASET
Yossi Kohen
EĞİTİM
DÜNYA
Ecem Özkaya
Liposhot
Ekin Koç