logo

reklam
08 Kasım 2013

İki dünya arasında son bölüm izle küre tv iki dünya arasında izle tek parça

İki dünya arasında son bölüm izle ful izle STV izle

 779Hq5DQxk

Türkiye’nin en çok izlenen günlük dizisi İki Dünya Arasında, yayınlandığı günden itibaren zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Aldığı reytinglerle rakiplerinden önde olan dizi, liderliği kaptırmıyor

 

Sevgiden aşka iki dünya arasında…

İdealler uğruna…
Selim eğitim gönüllüsü olarak dünyanın pek çok coğrafyasına giderken, Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam etme kararı almıştır. Böylece annesinin yıllardır ona yakıştırdığı Aslı’yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır.

Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve Selim, öğrencisi Ali ve onun annesi Sahra’yı kurtarabilmek için Suriye sınırına gider. Bu fedakarlık, ilerleyen zamanlarda tüm hayatını etkileyecektir.

Öğretmen Selim’in en büyük yardımcısı ise İmam Ahmet’tir. Ahmet, ikinci çocuğunu kucağına alma hayalleri kurarken, aldığı bir haberle bir babanın yaşayabileceği en büyük acılardan birini yaşar.

Kendi hayatlarındaki tüm bu sorunlara rağmen, ideallerini ön planda tutan bu iki kahraman, bilgi ve tecrübelerini harmanlayarak, insanları kazanmak ve topluma kazandırmak adına ellerinden geleni yaparlar.

 

İKİ DÜNYA ARASINDA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Program Bilgileri
Yayın Tarihi Pazartesi | 04 Kasım 2013
Genel Günümüzün sahte sevgi ve dostluklarına sıcacık ilişkilerle direnen bir mahallenin öyküsü…
Yönetmen Tolga Çetin
Sinem Saydam
Oyuncular İnanç Ömer Benlioğlu
Meltem Dağ
Ahmet Bozkuş
Sevinç Kumaş
Filiz Kaya
Senaryo Erkan Çıplak
Yapım Aytekin Mert
Yapım Yılı 2012
Ülke Türkiye

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ


4 + = 6