logo

reklam
11 Şubat 2014

KAÇAK İZLE KAÇAK CANLI YAYIN ATV İZLE 11 ŞUBAT 2014 KAÇAK İZLE

Kaçak fragman İzle, Kaçak 18. Yeni Bölüm Fragmanı izle, Kaçak 11 Şubat fragman izle, Kaçak Son Bölüm fragman

Kaçak Dizisinin yeni bölümü olan 18. Bölüm 11 Şubat akşamı Saat 20:00 da ATV ekranlarında sizleri bekliyor olacak. Kaçak Dizisi 18.Bölüm Fragmanı En Son ve En Yeni Bölüm İzle.
kacak_zps75cda53a

KAÇAK  18 BÖLÜM ATV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 


Atv Ekranlarının beğeni ile izlenen dizisi yine bu hafta nefesleri kesmeye devam edecek. 11 Şubat 2014 Salı Akşamı Ekranlara gelecek olan Kaçak 18. Bölüm yine izleyicisini soluk soluğa bırakacak. Kaçak Dizisinin oyuncularından olan Namı Diğer Memati Kurtlar Vadisi Pusu Dizisinin Polat Alemdardan sonra en gözde oyuncularındandı.
kacak_dizisi_3_bolum_tek_parca_full_izle_h96578-300x168

Kurtlar Vadisi Pusu Dizisinde ölümünden sonra çeşitli sinema filmlerinden sonra şimdide Kaçak Dizisi İle sevenleri ile buluştu. Peki Kaçak Dizisinin 4 Şubat 2014 Salı akşamı yayınlanan en son ve en yeni bölüm olan 17.Bölüm de neler yaşanmıştı. Kaçak Dizisinin 17 Bölümünde Serhat ile Ertan kavga sırasından balkondan aşağı düşmüş ve yaralanmıştı. İkisi de Baygın durumda idi Merve Bir koşturmaca ile Serhat’ın yanına geldi ve Dadaylı’nın da yardımı ile arabaya binerek götürdüler.Dadaylı Bu durumdan pek hoşnut değildi. Yolda Merve’yi indirmek istedi çünkü tüm bu olaydan Merve’yi sorumlu tutuyordu. Merve Tanıdığı bir Hastaneye Adli kayıt tutturmadan Serhat’a Baktıracağını Duyurdu. Bunun Üzere Tedavi için Serhat’ı götürdüler. Merve Hislerini Serhat’a açacak ve hiçbir zaman sevmekten vazgeçmediğini söyleyecektir. Fakat Serhat’ın ağzından tek çıkan kelime Karımı çok seviyorum olacaktır. Merve çocuğunu Ertandan almaya gider alır ve baba evine geri döner.İnternet Hackerı olan ve Kaçak ekibine önemli bilgiler veren Şahingöz’ün yeni bilgisi Rusyalı’nın sevgilisi ve Yakın koruması Katerina’nın gizemli bilgilerin bulunduğu çantası ile alakalıdır. Bu durum Kaçak Ekibini bir hayli zor duruma düşürecektir. Kaçak Dizisinin yeni bölümü olan 18. Bölüm 11 Şubat akşamı Saat 20:00 da ATV ekranlarında sizleri bekliyor olacak. Kaçak Dizisi 18.Bölüm Fragmanı ise yayınlandı.

KAÇAK 18 BÖLÜM FRAGMANI İZLE 

 

 

KAÇAK  17 BÖLÜM TEK PARÇA İZLE 

 

 

KAÇAK  16 BÖLÜM TEK PARÇA İZLE 

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ


+ 4 = 6