logo

reklam
01 Kasım 2013

Kadir Doğulu Neslihan Atagül Yakalandılar

Bir Dizi Aşkı Daha Gerçek Oldu! Kadir Doğulu Neslihan

Atagül Yakalandılar

Fatih Harbiye dizisinde tutkulu bir aşk yaşıyan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül dizi aşklarını gerçeğe taşıdılar.

Fatih Harbiye dizisinde başrolleri oynayan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül birlikte yakalandılar. Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül oynadıkları dizide tutkulu bir aşk yaşıyorlar. Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül dizi aşklarını gerçeğe taşımış oldular.

Hande Yener ile uzun süre birliktelik yaşayan Kadir Doğulu şimdilerde dizi arkadaşı Neslihan Atagül ile beraber. Şimdiye kadar aşklarını gizlemeyi başaran Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu bir mekandan çıkarken ele ele yakalanınca aşklarıda ayyuka çıkmış oldu. 

Akşam’dan Şafak Güven’in haberine göre; sevgililer, Asmalımescit’teki bir mekanda yanlarında bulunan arkadaşları ile birlikte gece geç saatlere kadar eğlendikten sonra çorba içmeye gittiler.İkili, mekan çıkışı el ele tutuşup şarkılar söyleyerek yürüyeme başladıkları sırada flaşların patlaması ile yüzlerini saklayıp sağa sola kaçtılar. Bu sırada tekrar görüntü almak isteyen basın mensuplarına oyuncuların arkadaşları saldırmaya çalıştı. Bu sırada araya giren çevreden kişiler olayın yatışmasını sağlarken, oyuncu ve sevgilisi ileride bir taksiye binerek uzaklaştılar.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ


4 + = 13