logo

reklam
05 Aralık 2013

Kanal D dizi izle Kayıp son 11. Bölüm izle (Kayıp tek parça izle)

Ekranların sevilen dizisi ,   Kayıp son bölüm izle, fenomen dizi Kayıp yeni bölümü ile tıkla dizi izle Kanal D dizi izle

KAYIP 11. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN RESME TIKLAYIN

3duup0

Kayıp 11. Bölüm izle. Kayıp 11. Bölüm full izle. Kayıp 11. Bölüm seyret. Kayıp son bölüm izle tıkla dizi izle… Kayıp 11. Bölüm izle, Kayıp tek parça izle, Kayıp son bölüm izle, fenomen dizi Kayıp yeni bölümü ile tıkla dizi izle Kanal D dizi izle…

Kayıp 11. Bölüm izle 02 Aralık Pazartesi yeni bölümü ile sizlerle oldu

Kayıp 11. Bölüm izle 02 Aralık Pazartesi yeni bölümü ile sizlerle oldu Kayıp son bölüm full kesintisiz son bölüm kayı kanal D izle

Peki Kayıp dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşanacak? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

KAYIP 11. BÖLÜM ÖZETİ

Mehmet gözaltına alınıyor

Mehmet, Fahri’yi öldürmekten gözaltına alınıyor.Kardeşini kaybeden Falko, hala kendine gelememiştir. Gözü, Fahri’nin intikamını almaktan başka hiçbir şeyi görmez olur. Hasan onu yatıştırmak için elinden geleni yapmaktadır. Bekir ise kendisi için endişelenmektedir. “Bir an önce bu işi bitirelim, yoksa hepimiz teker teker öleceğiz” diye Falko’ya baskı yapar.Adamları bir kez daha ellerinden kaçıran Mehmet çok üzgündür. Üstelik ortada olmayan Leyla’nın ellerinde olup olmadığı da belli değildir. Mehmet’i açıkça suçlayan Kemal, ani ve beklenmedik bir karar verir.

Falko’yu sakinleştirmeyi başaran Hasan, Fahri’nin intikamını kendisinin alacağını ona garanti ederek, gizli yerlerinden çıkar.

Mehmet’e ise karakoldan şaşırtıcı bir haber gelir. Mehmet, Fahri’yi öldürmekten gözaltına alınır. Fahri’yi öldüren kurşunun onun silahına ait olduğu da kesinleşince, Mehmet’in durumu ciddileşir.

Mağarada bulunan Dora tedavi altına alınır. İkinci görgü tanığı olarak sorgulanacaktır.

Özlem’e Bilal ile ilgili soru soran Elmas, ağzının payını fena alır. Kemal bile Özlem’in söyledikleri karşısında ne cevap vereceğini şaşırır.

Hasan’ın intikam planını beğenmeyen Falko, işi bizzat kendisi üstelenir. Mehmet’i yok etmek üzere yola koyulur. Bunu fırsat bilen Bekir, Murat’ı arayarak kızkardeşi ve yeğenini kurtarmak istiyorsa, 2 milyon TL’yi hazırlamasını ister. Buluşma yerine bu kez gerçek paralarla giden Murat’ı zor bir seçim, Mehmet’in işini bitirmek üzere olan Falko’yu da büyük bir sürpriz beklemektedir.

KAYIP 11. BÖLÜM FRAGMANI

 

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ


+ 3 = 4