KÜÇÜK GELİN SON BÖLÜM SAMANYOLU CANLI İZLE KÜÇÜK GELİN İZLE(STV)

Küçük Gelin 14.
Bu haber 2013-12-08 21:12:51 eklenmiş ve 290 kez görüntülenmiştir.
Küçük Gelin 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Küçük Gelin 14 bölümünde heyecan dorukta.Siz de Küçük Gelin  yeni bölümde olacakları merak edenlerdensiniz aşağıdaki Küçük Gelin 14. bölüm fragmanını izleyerek merakınızı bir nebze olsun giderebilirsiniz.

SAMANYOLU TV KÜÇÜK GELİN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK GELİN 14.BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN KÜÇÜK GELİN 13.BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ KÜÇÜK GELİN 13. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN KÜÇÜK GELİN 12. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Samanyolu TV’de yayınlanan ve izlenme rekorları kırarak son günlerde tüm dikkatleri üzerine çeken “Küçük Gelin” ve “İki Dünya Arasında” dizileri için, öğretmenler gününe özel bir bölüm hazırlandı. Her iki dizinin de yeni bölümü için aynı sahne kurgulandı. İki Dünya Arasında’nın Selim öğretmeni ile Küçük Gelin'in Melek öğretmeni senaryo gereği Urfa'daki kardeş okula yardım etmek için bir araya geldiler. İki farklı dizide iki farklı öğretmeni oynayan oyuncuların sahneleri Cuma günü İki Dünya Arasında’da, Pazar günü ise Küçük Gelin’in yeni bölümünde ekrana geldi. KÜÇÜK GELİN 12. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN küçük-gelin-7.-bölüm KÜÇÜK GELİN 12.BÖLÜM FRAGMANI İZLE KÜÇÜK GELİN 11. BÖLÜMDE  NELER YAŞANMIŞTI? Devran, Zehra'nın yaşadığını görünce hiç acımadan tutup kolundan konağa götürür. Devran’ın Aile'ye ne diyeceği merak konusuyken, Melek artık pes etmiştir. Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hakkında soruşturma açılması ve görevden uzaklaştırılması Melek’i bazı radikal kararlar almaya iter. Azad ise Melek'e olan duygularını açamamanın ızdırabını yaşar. Diğer yandan Dicle'nin doğum günü için konağa gelen Suna, Nujin Ana tarafından çok beğenilir ve Azad için düşünülür. KÜÇÜK GELİN 11. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN KÜÇÜK GELİN 10. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI? Küçük Gelin’in 10. bölümünde; Melek, Zehra’nın nehre atılmasıyla deliye döner. Ferman, Azad’la birlikte Zehra’yı bulmak umuduyla ardı ardına suya atlarken boğulma tehlikesi geçirir. Melek, şikayetçi olunca Raşit ve Devran tutuklanır. Hastaneye kaldırılan Nujin Ana ise, Azad’la Ferman’ı göremeyince huzursuzlanır. Konakta herkes, Nujin Ana’ya kara haberi söylememek için ağız birliği ederken, Ali’nin susmaya pek niyeti yoktur. KÜÇÜK GELİN 10. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN  TIKLAYIN kucuk-gelin-6-bolum-fragmani-burada-tikla-izle-kucuk-gelin-6-bolum-izle_825644_340_226 KÜÇÜK GELİN REYTİNGLERİ SALLADI Samanyolu TV'de yayınlanan ''Küçük Gelin'' dizisi,  pazar günü reytinglerinde yüksek izlenme oranlarına ulaşarak Total grubunda 1.oldu. Dizi ayrıca eğitimli grup olarak tanımlanan AB grubunda da 4.oldu.Aylardır zirvede yer alan ''Yetenek Sizsiniz Türkiye'' programınıda geride bırakıp zirveye yerleşen Küçük Gelin büyük başarıya da imza atmış oldu. İstemediği hayatları yaşamak zorunda kalan çocuk gelin Zehra' nın hikayesinin anlatıldığı dizi,son zamanlarda gündemde olan konulara da dikkat cekiyor.14 yaşında, büyük hayalleri olan Zehra' nın bir aşiret ağasının konağına "berdel" olarak adım atması ile başlayan hikayede,entrika ve sırlarla dolu bir hayat anlatılıyor. KÜÇÜK GELİN 9. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?
Küçük Gelin 9 Bölüm'ünde:Melek tüm çabalarına rağmen düğüne engel olamaz. Sözünü dinletemeyen Azad evi terk ederken, Kadim’le Behiye de fırsattan istifade Devran’ı parlatmaya çalışır.Evdekilere karşı oldukça soğuk olan Berfin ise ayrı eve çıkabilmek için Ferman’ı sıkıştırır. Diğer yandan Zehra’nın kompozisyonu dereceye girer ve hatırı sayılır bir para ödülünün de sahibi olur. Melek öğretmen ona parayı vererek zor günleri için saklamasını tembihler. Fakat bu para Zehra’nın hayatını karartır.
KÜÇÜK GELİN 9.BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN KÜÇÜK GELİN 8. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI? Küçük Gelin'in 8. Bölüm'ünde; Raşit ve Devran, Zehra'yı kandırarak geri getirmeyi başarır. Ancak Zehra'nın kalemi çoktan kırılmıştır. Azad ve Melek ise hapse atılır. Ellerinden, çaresizce beklemekten başka bir şey gelmemektedir. Gülsüm'ün ve Zümrüt'ün tüm yalvarmalarına rağmen Nujin Ana geri adım atmaz. Zehra'ya töre neyse o uygulanacaktır KÜÇÜK GELİN 8. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN KÜÇÜK-GELİN KÜÇÜK GELİN 8. BÖLÜM 1. FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN KÜÇÜK GELİN 8. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN KÜÇÜK GELİN 7. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN kucuk-gelin-002 KÜÇÜK GELİN 7. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN KÜÇÜK GELİN 6. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN İŞTE 5. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU? Melek tüm çabalarına rağmen düğüne engel olamaz. Sözünü dinletemeyen Azad evi terk ederken, Kadim’le Behiye de fırsattan istifade Devran’ı parlatmaya çalışır. Evdekilere karşı oldukça soğuk olan Berfin ise ayrı eve çıkabilmek için Ferman’ı sıkıştırır. Diğer yandan Zehra’nın kompozisyonu dereceye girer ve hatırı sayılır bir para ödülünün de sahibi olur. Melek öğretmen ona parayı vererek zor günleri için saklamasını tembihler. Fakat bu para Zehra’nın hayatını karartır. KÜÇÜK GELİN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
A Haber
© Copyright 2013 AHaber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Meryem Üzerli
Evim Şahene
SPOR
SİYASET
Yossi Kohen
EĞİTİM
DÜNYA
Ecem Özkaya
Liposhot
Ekin Koç