logo

reklam
04 Kasım 2013

KURTLAR VADİSİ PUSU 203. BÖLÜM – DİZİ İZLE

Kurtlar Vadisi Pusu 203. bölüm fragmanı. Kurtlar Vadisi Pusu 203. bölüm fragmanı izle. Kurtlar Vadisi Pusu 203. bölümde neler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu 203. bölüm ne zaman yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Pusu 203. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

kurtlar-vadisi-pusu-203.-bölüm-fragmanı-3

Kurtlar Vadisi Pusu 203. Bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu’da bu hafta Kara, torununu kurtarmak için Poyraz’a tuzak kurar. Poyraz’ın ise Kara için hazırladığı sürpriz vardır. İşte heyecanın doruğa ulaşacağı yeni bölümün ilk fragmanı;

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta 203. bölümüyle ekrana gelecek bölümünde Kara, Poyraz’ın elindeki minik torununu kurtarmak için harekete geçer. Elif’i vereceğini söyleyen Kara, Poyraz’ı pusuya düşürür; ancak Kara ve ekibi büyük bir acıyla yüzleşmek üzeredir.

24 SAAT DOLUYOR

Bu arada Kurtlar Vadisi Pusu’da Polat Alemdar’ın hem Cahit hem de Akif’e verdiği süre dolmak üzeredir. Akif, Cahit’in peşine düşer ancak ikili bir kez daha karşı karşıya gelecektir.

İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu hafta yayınlanacak 203. bölümünün fragmanı;

 

Türkiye’nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun 202. bölümü 31 Ekim Perşembe akşamı ekranlara geldi. Hayranlarının merakla beklediği Kurtlar Vadisi Pusu’nun 202. bölümde neler yaşandı? Tapınakçıların en büyük sırrı nasıl deşifre oluyor? Kurtlar Vadisi Pusu’nun 202. bölüm ile ilgili tüm detaylar b

 

Ekranların uzun soluklu sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 202. bölümde neler yaşdı? Tapınakçıların en büyük sırrı nasıl deşifre oldu? Merakla beklenen sorular 31 Ekim akşamı yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu 202. bölümde cevabını buldu. İşteKurtlar Vadisi Pusu 202. bölümün tamamı…kurtlar-vadisi-pusu-203.-bölüm-fragmanı-2KURTLAR VADİSİ 202. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Kurtlar Vadisi Pusu 202. bölümde İhtiyarlar heyeti Akif’in infazına karar veriyor.

Akif kendi planının kurbanı oldu ve en yakın KGT ekibi arkadaşlarını kaybetti. Fakat Akif intikam duygusu ile hareket etmeye başladı.

Tapınakçıların üstadı baron Murat’ı cerrahi müdahale ile kontrol altına almaya çalıştı. Akif intikam duygusu ile tapınakçıların Üstad’ına karşı opersyon düzenledi. Cahit ise Üstad’ı kaçırıp kurtardı.

Operasyon esnasında Pusat Çakır Cahit’i görüp şaşkına döndü. Cahit’in üstad’a hizmet ettiğini zanneden Akif onun arkasındaki kişiyi aramaya devam etti. Polat kızını tapınakçıların elinden kurtardı ve Nazife annenin evine gönderdi. Savcı Leyla ise vurduğu kişi yüzünden ıstırap çekmeye devam etti. Diğer taraftan Akif yavaş yavaş Cahit’e ulaşmaya başladı. Akif’in ihtiyar heyeti tarafından infaz edilmesine karar verildi. Akif’in hatası hem kendisinin hem de Cahit’in açığa çıkmasına neden oldu.

Abdülhey Elif’in kimin kurtardığını öğrenmeye çalıştı ve Polat’ın kızı Elif’i tapınakçılara karşı koz olarak kullandı. Mete ve Poyraz ise Baron Murat ile Safiye Karahanlıyı kaçırarak kozları elllerine geçirdi. Cahit köşeye sıkıştı ve Mete ile Poyraz’a karşı çatışmaya başladı. Cahit bu çarpışamdan kurtuldu ve Safiye Karahanlıyı kurtardı.kurtlar-vadisi-pusu-203.-bölüm-fragmanı-1

Tapınakçı Margaret ise Elif’in koz olarak kullanılması ile köşeye sıkıştı. Fakat Abdülhey Margaret’e bir oyun kurdu. Cahiit ise kurtardığı Safiye Karahanlı’dan tapınakçıların derin ypsını öğrenmek için yardım istedi ve Safiye Karahanlı bu teklifi kabul etti.

Cahit üstad’tan ele geçridği dolardan yola çıkarak tapınakçıların izini sürmeye devam etti. Safiye Karahanlı bir hocasından yardım alarak doların üzerindeki şifreleri çözmeye çalıştı. Abdülhey Kara’nın Mete ve Poyraz ile çalıştığını hala öğrenemedi , Kara ise torununun Poyraz’ın elinde olması sebebiyle bir türlü rahat edemedğinden torunun kaçırıldığını Abdülheye söylemek zorunda kaldı.

KURTLAR VADİSİ PUSU 202. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KURTLAR VADİSİ PUSU 202. BÖLÜM FRAGMANI İZLE 

KURTLAR VADİSİ PUSU 201. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Polat Alemdar sahalara döneceğinin sinyalini vermişti. Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölümde de sonunda beklenen gerçekleşti ve Polat Alemdar müthiş bir operasyon ile sahalara döndü.

KGT ekibi, Poyraz’ın ekibiyle girdiği çatışmadan çıkabilecek mi? Akif, hangi hatasının bedelini ödeyecek? Elif, Nazife Anne ve Ömer Baba’ya kavuşacak mı? Abdülhey, Cahit’in amacını öğrenecek mi? Safiye, Tapınakçılar’ın isteğini mi yerine getirecek yoksa Cahit’i mi affedecek? Büyük Üstad’ı bulmaya çalışan Cahit, amacına ulaşabilecek mi? Akif Murat’ı öldürecek mi? Polat Alemdarın şimdiki planı ne?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 24 Ekim Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu’nun 201. bölümünde…

KURTLAR VADİSİ PUSU 201. BÖLÜM TAMAMINI İZLE

 

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ


1 + 3 =