logo

reklam
12 Kasım 2013

MUHTEŞEM YÜZYIL YENİ FRAGMAN İZLE MUHTEŞEM YÜZYIL SON BÖLÜM İZLE

Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm fragmanı Muhteşem Yüzyıl son tek parça izle

635196

Muhteşem Yüzyıl yeni bölümüyle 13 Kasım 2013 Çarşamba akşamı saat 20.00′de Star Tv ekranlarında olacak.YENİÇERİ AĞASI’NIN KELLESİ ALINDIMuhteşem yüzyıl’de Şehzade Mustafa ‘nın arkasındaki en etkili güçlerden olan yeniçeri ocağının ağası Ali Ağa, Rüstem paşa ile yaşadığı olay sonrasında kellesi alındı. Şehade Mustafa sarayda iken bu kellenin alınması ile Şehzade Mustafa ‘nın yeniçeriler karşısında gücünün azalmasına sebeb oldu. Muhteşem yüzyıl  fragman,de geceye damgasını vuran sahnelerden bir tanesi oldu.SOKULLU MEHMET ÖN PLANDA

Muhteşem yüzyıl ‘de Sultan Süleyman Yeniçeri ocağındaki ağaların nereden geldikleri, nereli oldukları v.s. bütün bilgileri Sokullu Mehmet Ağa ‘dan istedi. Muhteşem yüzyıl 111. bölüm ‘de sokullu daha ön planda oldu.

SULTAN SÜLEYMAN OĞLUNU DENEDİ

MUTEŞEM YÜZYIL 11O BÖLÜM FUL   TEK PARÇA İZLE

 

MUHTEŞEM YÜZYIL 111 BÖLÜM FRAGMANI

Muhteşem yüzyıl’de öyle akıl dolu bir sahne yaşandı ki herkes şaşırdı. Yeniçeri ağasının kellesi alındıktan sonra şehzade mustafa ‘nın odasına bir yeniçeri geldi. Ocak kaynıyor, hakkınız olan tahta geçme vaktiniz gelmedi, bir emrine bakar diye söyledi. Herkes şehzade ‘nin kabul edeceğini düşünürken o aksine cevap verdi. Daha sonra gerçek ortaya çıktı ve o yeniçeri’yi sultan Süleyman göndermiş ve oğlunu denemiş oldu. Muhteşem yüzyıl son bölüm ‘ün en güzel sahnelerinden bir tanesi oldu.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ


8 + 8 =