logo

reklam
08 Ekim 2013

O Ses Türkiye jürisine hakaret! Filiz Birdir bakın ne yaptı?

O Ses Türkiye yarışmacısı Filiz Birdir seçilmesine rağmen sahneyi terk etti ve jüri şaşkına döndü! O Ses Türkiye’de yarışmacının sahneyi terk etmesi gergin anlara neden oldu. İşte O 7 Ekim Pazartesi tarihli O Ses Türkiye yarışmasından şok eden görüntüler…

1381225424

O Ses Türkiye yarışmasının 7 Ekim Pazartesi yayınlanan son bölümünde beklenemedik bir hadise yaşandı ve yarışmacı Filiz Birdir seçilmesine rağmen yarışmayı terk etti. ‘de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının jürisiEbru Gündeş, Hadise, Murat Boz ve Athena Gökhanneye uğradıklarını şaşırdılar.O Ses Türkiyeyarışmasına İstanbul’dan katılan aslen Suriyeli Filiz Birdiradlı yarışmacı ”Dilenci” adlı şarkıyı seslendirdi.Filiz Birdiriçin bir tekAthena Gökhangeri döndü ve değerlendirme sırasındaEbru Gündeş”Senin tarzına benzer sesler benim takımımda olduğu için geri dönmedim. Daha yumuşak sesli hali daha iyi olabilirdi. Biraz yumuşak söyleyebilirdiniz. Döver gibi söylediniz. Sever gibi söyleyeceksiniz. Bunu ilk başlarda bana da söylerlerdi” diyerek eleştirdi.

O Ses Türkiye son bölümde GökhaniseFiliz Birdir’in sesinden çok etkilendiği söyleyerek kendisini takıma almak istediğini belirtti. Bu ifadelerden sonra yarışmacıFiliz Birdir”Hepinizden özür dileyerek mikrofonu bırakarak gidiyorum, kimse kusura bakmasın.”dedi.Birdirneden O Ses Türkiye yarışmasından çekildiğinin sorulması üzerine şunları söyledi: “Ebru Gündeşhanımefendinin bana yaptığı eleştiriyi saygıyla karşılıyorum, bunu bana daha önce de söyleyen oldu ama ben tarzımdan ve tavrımdan ödünç vermeden şarkı söyledim.”diyerek sahneyi terk etti. İşte O anlar:

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ


2 + 5 =