O Ses Türkiye'Karadenizli ikizler kardeşler Hayde Gidelum dinle

O Ses Türkiye'de önceki akşama imzasını atan Artvin Karadenizli ikiz kardeşler Cemal Dilmaç ve Soysal Dilmaç, Gökhan'ın evetini almayı başardı.
Bu haber 2013-12-19 11:30:11 eklenmiş ve 219 kez görüntülenmiştir.
O Ses Türkiye'de önceki akşama imzasını atan Artvin Karadenizli ikiz kardeşler Cemal Dilmaç ve Soysal Dilmaç, Gökhan'ın evetini almayı başardı. Hızır Atasoy ile düelloya giren ve Hayde Gidelum şarkısını dile getiren Dilmaç kardeşler Gökhan tarafından seçilen isim oldular. Tepki alsalar da, başarılı bir performansa imza atan ikizlerin o videosu karadenizli-cemal-soysal-dilmac-ikizler-hayde-gidelum-duello-video-izle-o-ses-turkiye-

  Dün akşama damgasını vuran delloların başında gelen Gökhan Özoğuz'a ait olan Cemal ve Soysal Dilmaç ikiz kardeşlerin karşısına çıkan Hızır Atasoy oldu. Çok temiz bir performans gösteren Hızır'ın karşısında 'Hayde gidelum' diyen Dilmaç kardeşler galip geldi. İşte o dün akşamki O Ses Türkiye videosu AHABER.COM'da O Ses Türkiye'de yine yer yerinden oynadı. Sempatik kardeşler Cemal ile Soysal'ın karşısına Hızır Atasoy tek düello ile çıktı. İkiz kardeşler Cemal ve Soysal'da Hızır'da seslendirdikleri şarkının hakkını fazlasıyla verince elemek oldukça güçleşti ve alkış tufanı koptu. Cemal- Soysal kardeşler ve Hızır Atasoy O ses Türkiye canlı performansı izle. O Ses Türkiye yine bomba gibibir bölümle ekrana geldi ve adeta rekor kırdı. Cemal ile Soysal kardeşlerşn karşısına Hızrı Atasoy çıktı. Düello da adeta yer yerinden oynadıo. Gökhan Cemal Soysal kardeşleri seçti ancak seyirci muhteşem bir performans sergileyen Hızır Atasoy'u alkış yağmuruna tuttu ve şarkıyı tekrar istedi. O Ses Türkiye'de dün akşam adeta o0lmayanlar oldu ve bir ik yaşandı. O Ses türkiye Hızır Atasoy ile Cemal- Soysal Dilmaç kardeşler düellosu izle. patik tavırları, sahne performansları ve söyledikleri Karadeniz türküleriyle başta jürü üyeleri olmak üzere tüm izleyenlerin beğenisini toplayan Cemal - Soysal Dilmaç kardeşler ile karşı karşıya gelen Hızır Atasoy gecenin olay ismi oldu. O Ses Türkiye'de öne çıkan ikizler Cemal - Soysal Dilmaç kardeşlerin seslendirdiği anonim 'Hayde' şarkısına karşılık Manga'dan 'Cevapsız Sorular'ı seslendiren Hızır Atasoy performansıyla kıran kırana bir rekabet sergiledi. Ebru Gündeş yorumunu çok beğendiği Hızır için 'CD gibi okudun. Bravo... Çok iyi bir kulağın var. İkizlerin hiç altında kalmadın. Malesef böyle bir sürü arkadaşımız kusursuz performanslarına rağmen elendi' diyerek Gökhan'a bir gönderme yaptı. Ancak Ebru Gündeş'in bu uyarısına rağmen Gökhan Özoğuz gurubundaki Hızır Atasoy'u eledi. ADLARI AÇIKLANMADAN SEÇİLDİKLERİNİ SANDILAR Seçim yapmakta çok zorlandığını belirterek 'Ama olsun her türlü Karadeniz kazanacak' dediği anda Cemal - Soysal kardeşler kendilerinin seçildiğini zannederek birbirlerini kucaklayıp tebrik etti ve jüriye dönüp 'Teşekkürler' dedi. Stüdyodaki izleyicilerin ve jürinin kısa süreleri şaşkınlığı sonrası kahkahalar kopunca ikizler durumu anlayarak bir 'Eyvah' çekti. Bu yanlış anlamanın üzerine Gökhan, Hızır'a teşekkür ederek ikizleri seçtiğini söylediğinde ise bir alkış tufanı koptu. Ama bu kez O Ses Türkiye'de bir ilk yaşanıyordu. İzleyiciler hep bir ağızdan 'Bir daha...' diyerek tempo tutmaya başladı... Acun Ilıcalı 'Hızır şu anda O Ses Türkiye'de bir ilk yaşanıyor. Seyirci ilk defa elenen bir yarışmadan şarkı istiyor' diyerek şaşkınlığını dile getirdi. Hızır 'Cevapsız Sorular' adlı şarkıyı bir kez daha söylerek coşku dolu alkışlarla uğurlandı.

KARADENİZLİ İKİZLER HAYDE GİDELUM DİNLE

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
A Haber
© Copyright 2013 AHaber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Meryem Üzerli
Evim Şahene
SPOR
SİYASET
Yossi Kohen
EĞİTİM
DÜNYA
Ecem Özkaya
Liposhot
Ekin Koç