logo

reklam
16 Ekim 2013

Ozan Çelik kimdir?

Ozan Çelik kimdir?

hadise-aski-izmirli-isadami-ozan-celik-te-buldu-5181277_7305_bŞu sıralarda O ses Türkiye’de jüri üyeliği yapan ünlü şarkıcı Hadise yeni aşklara yelken açmış. Hadisenin sevgilisi Ozan Çelik kimdir? Yaklaşık 1 aydır birlikte oldukları söylenen Hadise ve Ozan Çelik birlikte de görüntülendi. Birlikte bir gece kulübünde ayrılan ikilinin mekandan ayrı ayrı çıktıkları görüldü. Hadisenin sevgilisi Ozan Çelik kimdir?

Hadise’nin 3 yıl süren yalnızlığı İzmirli iş adamı Ozan Çelik’le son buldu. Ünlü şarkıcıHadise, önceki akşam İzmirli iş adamı Ozan Çelik ile Ulus’taki Sunset Restaurant’ta başbaşa yemek yedi. İkili daha sonra Ortaköy’deki gece kulübü Albüm’de geç saatlere kadar eğlendi.

SEVGİLİSİNİ ÖPÜCÜKLERE BOĞDU

Hadise ile Ozan Çelik birlikte görüntü vermemek için kulübe ayrı geldi. Ancak içerideki samimiyetleri dikkat çekti. Ozan Çelik’in korumalarının beklediği özel locada sarmaş dolaş dans ettiler. Hadise bu sırada sevgilisini öpücüklere boğdu.

HADİSE YÜZÜNÜ KAPATTI

Hadise eğlence sonunda gece kulübünü Ozan Çelik’den önce terk etti. Kendisine sevgilisinin korumaları eşlik etti. Araca binerken görüntü vermemek için büyük çaba sarf eden Hadise yüzünü kapattı. Hadise ile Ozan Çelik’in 2 aydır görüştükleri iddia ediliyor.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ


+ 2 = 6