logo

reklam
20 Kasım 2013

Samanyolu Küçük Gelin son bölüm izle Küçük Gelin 11 bölüm izle

Küçük Gelin 11. son bölüm fulll tek parça izle samanyolu izle

Küçük Gelin 11. son bölümü ile 17 kasım Pazar akşamı hayranlarıyla buluştu. Peki bu hafta Küçük Gelin 11. bölümde neler oldu? İşte Küçük Gelin 11. bölüm tamamı burada.

Ekranların yeni dizisi Küçük Gelin 11. son bölümü ile 10 Kasım Pazar akşamı ekranlara geldi. Küçük gelin 11. bölümü ile yine hayranlarını ekran başına kilitledi. Peki Küçük Gelin 11. son bölümde neler yaşandı? İşte Küçük Gelin 11. son bölüm tamamı burada…

 

10498194_Kucuk_Gelin

KÜÇÜK GELİN 11. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Devran, Zehra’nın yaşadığını görünce hiç acımadan tutup kolundan konağa götürür. Devran’ın Aile’ye ne diyeceği merak konusuyken, Melek artık pes etmiştir.

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hakkında soruşturma açılması ve görevden uzaklaştırılması Melek’i bazı radikal kararlar almaya iter. Azad ise Melek’e olan duygularını açamamanın ızdırabını yaşar. Diğer yandan Dicle’nin doğum günü için konağa gelen Suna, Nujin Ana tarafından çok beğenilir ve Azad için düşünülür.

KÜÇÜK GELİN 11. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK GELİN 10. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Küçük Gelin’in 10. bölümünde; Melek, Zehra’nın nehre atılmasıyla deliye döner. Ferman, Azad’la birlikte Zehra’yı bulmak umuduyla ardı ardına suya atlarken boğulma tehlikesi geçirir. Melek, şikayetçi olunca Raşit ve Devran tutuklanır. Hastaneye kaldırılan Nujin Ana ise, Azad’la Ferman’ı göremeyince huzursuzlanır. Konakta herkes, Nujin Ana’ya kara haberi söylememek için ağız birliği ederken, Ali’nin susmaya pek niyeti yoktur.

KÜÇÜK GELİN 10. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK GELİN REYTİNGLERİ SALLADI

Samanyolu TV’de yayınlanan ”Küçük Gelin” dizisi, pazar günü reytinglerinde yüksek izlenme oranlarına ulaşarak Total grubunda 1.oldu.

Dizi ayrıca eğitimli grup olarak tanımlanan AB grubunda da 4.oldu.Aylardır zirvede yer alan ”Yetenek Sizsiniz Türkiye” programınıda geride bırakıp zirveye yerleşen Küçük Gelin büyük başarıya da imza atmış oldu.

İstemediği hayatları yaşamak zorunda kalan çocuk gelin Zehra’ nın hikayesinin anlatıldığı dizi,son zamanlarda gündemde olan konulara da dikkat cekiyor.14 yaşında, büyük hayalleri olan Zehra‘ nın bir aşiret ağasının konağına “berdel” olarak adım atması ile başlayan hikayede,entrika ve sırlarla dolu bir hayat anlatılıyor.

KÜÇÜK GELİN 9. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Küçük Gelin 9 Bölüm‘ünde:Melek tüm çabalarına rağmen düğüne engel olamaz. Sözünü dinletemeyen Azad evi terk ederken, Kadim’le Behiye de fırsattan istifade Devran’ı parlatmaya çalışır.Evdekilere karşı oldukça soğuk olan Berfin ise ayrı eve çıkabilmek için Ferman’ı sıkıştırır. Diğer yandan Zehra’nın kompozisyonu dereceye girer ve hatırı sayılır bir para ödülünün de sahibi olur. Melek öğretmen ona parayı vererek zor günleri için saklamasını tembihler. Fakat bu para Zehra’nın hayatını karartır.

KÜÇÜK GELİN 9.BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK GELİN 8. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Küçük Gelin’in 8. Bölüm’ünde; Raşit ve Devran, Zehra’yı kandırarak geri getirmeyi başarır. Ancak Zehra’nın kalemi çoktan kırılmıştır. Azad ve Melek ise hapse atılır. Ellerinden, çaresizce beklemekten başka bir şey gelmemektedir. Gülsüm’ün ve Zümrüt’ün tüm yalvarmalarına rağmen Nujin Ana geri adım atmaz. Zehra’ya töre neyse o uygulanacaktır

KÜÇÜK GELİN 8. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK GELİN 8. BÖLÜM 1. FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK GELİN 8. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
KÜÇÜK GELİN 7. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK GELİN 7. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
KÜÇÜK GELİN 6. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
İŞTE 5. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Melek tüm çabalarına rağmen düğüne engel olamaz. Sözünü dinletemeyen Azad evi terk ederken, Kadim’le Behiye de fırsattan istifade Devran’ı parlatmaya çalışır.

Evdekilere karşı oldukça soğuk olan Berfin ise ayrı eve çıkabilmek için Ferman’ı sıkıştırır. Diğer yandan Zehra’nın kompozisyonu dereceye girer ve hatırı sayılır bir para ödülünün de sahibi olur. Melek öğretmen ona parayı vererek zor günleri için saklamasını tembihler. Fakat bu para Zehra’nın hayatını karartır.

KÜÇÜK GELİN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ


8 + = 13