logo

reklam
02 Şubat 2014

Sana Bir Sır Vereceğim Final mi oldu neden ?

Fox Tv Ekranlarının sevilen dizisi Sana bir Sır vereceğim dizisi final mi oluyor? Sana Bir Sır Vereceğim neden final oldu Sana Bir Sır Vereceğim final bölümü ne zaman?

Deniz’in ele geçirdiği Tilki ve Aylin, zor durumdadır. Kurtulmak için tek umutları ise Savaş ve diğerleridir. Tilki, Savaş’a bir mesaj vermeyi başarır. Bu sefer herkes Tilki ve Aylin’i kurtarmak için seferber olur. Eve yerleşen Esra, içinde bulunduğu durumu kabullenmekte zorluk çeker.

Geçmişte aileye verdiği zararlar yüzünden vicdan azabı çeken Esra, Mehmet’in ve çocukların hayatından sonsuza kadar çıkmaya karar verir. Esra arkasında, aile için büyük bir sürpriz bırakır. Yaptıkları planla Deniz ve Ozan’ı tuzağa düşürmeyi planlayan Savaş ve diğerleri başarılı olur ancak onları kötü bir sürpriz beklemektedir.

Deniz, Aylin ve Tilki’yi diğerlerinin bir daha göremeyeceği bir yere gönderir. Bu durum herkeste büyük bir şaşkınlık ve üzüntü yaratır. Acaba Deniz, Aylin ve Tilki’yi nereye gönderiyor? Peki, arkadaşları, Aylin ve Tilki’yi geri getirmeyi başarabilecekler mi? Aylin ve Tilki aşkı sona mı erecek yoksa sonsuza dek mi sürecek?

Aylin’in yaşadığını gören Tilki’nin tüm umutları öğrendiği başka bir gerçekle yıkılır. Aylin depo yangınından öncesine ait hiçbir şeyi hatırlamıyordur. Hayatının aşkı Tilki’yi bile… Tilki, Aylin’e tekrar kavuşabilmek için Deniz’le çalışmayı kabul eder. Bu sırada Aylin de geçmişini hatırlamak için çaba sarf etmektedir.. Büyük Abi’yi hapisten çıkarma planına Levent ve Burak da dahil olur. Savaş ise Büyük Abi’ye ulaşmak için kendi yönteminde ısrarcıdır.

Savaş’ın planını Meltem’den öğrenen Tilki, onu hapisten kurtarmak için harekete geçer. Mehmet, emniyetteki işe kabul edilir. Fakat Mehmet’i, çalışmaya başladığı ilk gün büyük bir tesadüf bekler. Hiç ummadığı bir yerde Esra’yla karşılaşır. Bu karşılaşma hem Esra’nın hem de Mehmet’in hayatında yeni gelişmelere sebep olacaktır.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ


+ 4 = 8

#

Sana Bir Sır Vereceğim Final mi oldu neden ?” için 3 Yorum

  1. esranur diyor ki:

    ekin koç ve demet özdemir yine bir film çevirirlerse kesinlikle yine aşk olsunlar

  2. hlse diyor ki:

    sana bir sır vareceğim final olsu ve bir daha başlamıyacakmı ne olur başlasın aytil istiyoz

  3. hlse diyor ki:

    Mesajınız…