Star TV canlı izle Aramızda Kalsın son bölüm İzle Star tv canlı izle

Aramızda Kalsın İzle, Aramızda Kalsın Son Bölüm İzle, Aramızda Kalsın 13.
Bu haber 2013-12-19 18:30:01 eklenmiş ve 125 kez görüntülenmiştir.

Aramızda Kalsın İzle, Aramızda Kalsın Son Bölüm İzle, Aramızda Kalsın 13. bölümde Mahir, Yadigar ile Civan'ı yakalıyor! (19 Aralık Perşembe, Star TV)

 

Bu Akşam Aramız Kalsın 18. bölümde Mahir, Yadigâr ve Civan'ı beraber yakalıyor. Aramızda Kalsın yeni bölüm yine izleyicileri ekran başına toplayacak. Aramızda Kalsın 18. bölüm özeti, Aramızda Kalsın yeni bölümün fragmanı ve Star TV dizi izleme linkleri haberimizdedir...

Aramızda Kalsın 18 bölüm Star tv Canlı İzle

 
Haber: Aramızda Kalsın İzle, Aramızda Kalsın Son Bölüm İzle, Aramızda Kalsın 13. bölümde Mahir, Yadigar ile Civan'ı yakalıyor! (18 Aralık Perşembe, Star TV)
Aramızda Kalsın yeni bölümde Yadigar ile Civan'ın yakınlaşması sır olmaktan çıkıyor.star TV'nin sevilen dizilerinden Aramızda Kalsın 13. bölüm bu akşam saat 20.00'da ekrana geliyor. Aramızda Kalsın 13. yeni bölümde Halay salonu dönüşü anahtarlarını unuttuklarını fark eden Arife ve Ceylan, çareyi eve arka pencereden girmekte bulur. Onlardan hemen önce Yadigar ve Civan dönmüş, salonda kimseye duyurmadan sohbet etmektedir. Arife Mahir’in sırtına çıkar, pencereye tırmanır ve Yadigar ile Civan’ı birbirine yakın bir halde, konuşurken görür! Diğer taraftan Aramızda Kalsın 13. bölümde Civan’ın odasında bulduğu kolyede “Türkan” yazdığını keşfeden Hüsne kolları sıvar. Önce Türkan’ın kim olduğu araştırılıp bulunacak sonra da kardeşiyle baş göz etmek için yeni ve kusursuz planlar hazırlanacak. Aramızda Kalsın 13. bölümde Hüsne’nin organizasyonu işe yarar ve Türkan, babası ile birlikte eve yemeğe gelir. Hüsne gelin adayı ile tanıştığı için çok memnundur ancak evdeki hesap çarşıya uymaz. Hüsne sayesinde işler yeniden karışır. Bahattin, Şahin Altındağ’a olan borcunu ödemek için bankadan kredi alır ve Hüsne’nin yönlendirmesi ile parayı dükkana saklar. Aynı akşam gençler başlarını çok büyük belaya sokacak bir dükkan planını yürürlüğe koymak üzeredir. Aramızda Kalsın dizisinin yeni bölümünü bu akşam saat 20.00'da televizyondan izleyebilirsiniz. Alternatif olarak aşağıdaki "Aramızda Kalsın Canlı İzle" ve "Aramızda Kalsın Full İzle" linkleri ile diziyi internetten seyredebilirsiniz.  

Aramızda Kalsın Canlı İzle (13. bölüm Star TV canlı dizi izle,

Aramızda Kalsın Full İzle (13. bölüm full dizi izle)       Aramızda Kalsın 13. Bölüm Fragmanı:
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
A Haber
© Copyright 2013 AHaber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Meryem Üzerli
Evim Şahene
SPOR
SİYASET
Yossi Kohen
EĞİTİM
DÜNYA
Ecem Özkaya
Liposhot
Ekin Koç