logo

reklam
05 Aralık 2013

STAR TV MUHTEŞEM YÜZYIL SON BÖLÜM FULL KESİNTİSİZ TEK PARÇA İZLE

4 Aralık Çarşamba Muhteşem yüzyıl izle Fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl tek parça son bölüm izle Star Dizi izle

Baba oğul arasında mektup krizi yaşanır, Muhteşem Yüzyıl son bölümde Süleymen Hürrem’i affedecek mi? Muhteşem Yüzyıl son 114. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl tek parça izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle, fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü ile tıkla dizi izle Star Tv dizi izle

13529-muhtesem-yuzyil-sezon-finali-muhtesem-yuzyil-izle

 Muhteşem Yüzyıl 114. Bölüm izle. Muhteşem Yüzyıl 114. Bölüm full izle. Muhteşem Yüzyıl 114. Bölüm seyret. Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle tıkla dizi izle… Muhteşem Yüzyıl 114. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl tek parça izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle, fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü ile tıkla dizi izle Star Tv dizi izle…

Muhteşem Yüzyıl 114. Bölüm izle 4 Aralık Çarşamba dizisi Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü yayınlandı.

Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm her çarşamba saat 20:00′da sizlerle buluşuyor.

Peki Muhteşem Yüzyıl dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşandı? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

Muhteşem Yüzyıl 114. Bölüm özet

Hürrem saraydan sürgün ediliyor!

Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde Süleyman Selim’i körkütük sarhoş halde yakalıyor. Hürrem ise Nurbanu’ya Nazenin’i öldürme emri veriyor! Bayezıt, Huricihan ile ilgili kararını veriyor. Hürrem, Mustafa ile Süleyman’ı düşman edecek planını devreye sokuyor! Mustafa ise Süleyman’dan gelen hediye ile neye uğradığını şaşırıyor! Payitahta dönen Süleyman, Hürrem’i saraydan sürgün ediyor! Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde hayal kırıklığına uğrayan Mustafa, hanedanın kaderini değiştirecek bir karar veriyor!

Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde Süleyman’ı Manisa’da kötü bir sürpriz beklemektedir. Selim’i sarhoş halde yakalayan Süleyman öfkelenir. Selim babasına kendini affettirmeye çabalarken, Süleyman Manisa’da şehzade olduğu günleri ve İbrahim’i hatırlar.

Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde Amasya’ya gelen Bayezıt aşkına kavuşur. Bayezıt’ın sırrına ortak olan Mustafa kendi sırrını da onunla paylaşır. Beyazıt, Mihrünisa’yla gizlice evlendiğini öğrenir.

Nazenin ise Nurbanu’ya hizmet ettiği günlerin acısını çıkartmaktadır. Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde Süleyman’ın gözdesi olduğunu hatırlatarak Nurbanu’ya emirler yağdırır. Hürrem ise yazdığı mektupta Nurbanu’ya onun ölüm emrini verir.

Rüstem‘in Amasya eşrafına yazdığı mektuplara cevap gelir. Mustafa’yı köşeye sıkıştırmak için eline bir koz geçmiştir. Fatma ise Sokollu’yu Rüstem’e karşı kışkırtmaya çalışır.

Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde Baba – oğul arasında fırtına kopmak üzeredir!

Mustafa’dan gelen haberlere çok sinirlenen Süleyman, oğluna bir ders vermek ister. Ancak Hürrem’in olaya dahil olmasıyla işler çığırından çıkar. Mustafa öyle bir karar verir ki baba oğul arasında fırtına kopmak üzeredir! Hürrem, suların durulduğunu zannederken sürgün kararıyla sarsılır!

MUHTEŞEM YÜZYIL 114. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ RESME TIKLAYINIZ…

muhtesem_yuzyil_8307

Muhteşem Yüzyıl 114. bölümü ile 4 Aralık günü Star TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Muhteşem Yüzyıl 114. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Star TV’nin soluksuz izlenen reyting rekortmeni dizisi Muhteşem Yüzyıl bomba gibi bir bölümle hayranlarının karşısına çıktı. Muhteşem Yüzyıl 114. bölüm ilk fragmanı Star TV ekranlarında yayınlandı.

Muhteşem Yüzyıl dizisi ile ilgili yorum, ipucu, görüş veya tahminlerinizi Muhteşem Yüzyıl 114. Bölüm fragmanı altındaki kutucuğa yazarak bizlere ve diğer okuyucularımıza ulaştırabilirsiniz.

Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde Yaşananlar

Muhteşem Yüzyıl‘da Hürrem’in sırrı saraya bomba gibi düşüyor!
Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde Süleyman’ın Selim’e olan desteği kardeşler arasındaki uçurumu derinleştiriyor. Fatma’nın müthiş oyunuyla gizli oda açığa çıkıyor! Rüstem öfkeyle Hürrem’den hesap sorarken, Sümbül acı gerçekle yüzleşiyor. Süleyman ise Hürrem’e olan güvenini kaybediyor ! Atmaca, Nisa’nın canını bağışlıyor. Manisa’da ise Nurbanu doğum yapıyor. Hürrem, Süleyman’ın kendini affetmesi için çabalarken, Süleyman büyük bir sürpriz yapıyor.

Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde Süleyman’ın Selim’e olan desteği Mustafa ve Bayezıt’ı öfkelendirir. Bayezıt’ın Mustafa’ya olan bağlılığı Hürrem’i endişelendirirken, Bayezıt’ın abisinden istediği yardım iki kardeşin bağını güçlendirir. Rüstem’in ise Mustafa için yeni bir planı vardır.

Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde Gizli odayı bulan Fatma, bu sırrı açığa çıkarmak için bir oyun oynar. Hürrem’in kendisini dinlediğini öğrenen Rüstem, Hürrem ile karşı karşıya gelir.
Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde Sümbül ise son bir umutla sevdiği kadınla yüzleşir.

Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde Atmaca, Mihrünisa’nın hamile olduğunu öğrenince canını bağışlar. Mahidevran hamileliği saklamak için uğraşırken, Bayezıt abisinin Nisa ile gizlice evlendiğini öğrenir. Huricihan ise Bayezıt’a zarar vermemek için payitahttan ayrılır. Ancak Bayezıt’ın aşkından vazgeçmeye niyeti yoktur.

Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde Hürrem’in ihanetiyle yıkılan Süleyman, iyice yalnızlaşmıştır. Hürrem Süleyman’ın kendisini affedeceğine inanırken, Süleyman’ın ona bir sürprizi vardır.

 

 

 

 

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ


1 + 3 =