Yetenek sizsiniz türkiye 2014 birincisi

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2014 Kim kazandı 1.
Bu haber 2014-02-25 07:54:15 eklenmiş ve 116 kez görüntülenmiştir.
Yetenek Sizsiniz Türkiye 2014 Kim kazandı 1. Kim Oldu? Kazanan grup hangisi? 25 Şubat 2014 Yetenek Sizsiniz Kim aldı, 25 Şubat 2014 Yetenek Sizsiniz Kim kazandı, 25 Şubat 2014 Yetenek Sizsiniz Kim kazandı 1. Kim Oldu?, Yetenek Sizsiniz Kim 1. Kim Oldu? 25 Şubat 2014 Yetenek Sizsiniz Kim kazandı 1. Kim Oldu? İşte bilgiler.. Star tv televizyonunda bu yıl yine en çok izlenen eğlence programları arasında yer alan Yetenek Sizsiniz Türkiye'de bu yıl yine final gecesi yaşandı. Yetenek Sizsiniz Türkiye finalini kim kazandı,Yetenek Sizsiniz Türkiye kim kazandı,Yetenek Sizsiniz Türkiye kim şampiyon oldu,Yetenek Sizsiniz Türkiye kim birinci oldu,bütün detaylar. Yetenek Sizsinizin birincisi belli oldu koca bir sezon bu anı bekledik Hülya Avşar birinci belli olmadan bu sene inşallah oyunculuk kazanır  dedi  Eser İse hak eden kazandı  ALP KIRŞAN sempatik tavırlarıyla heyacana çığlık atmak iyi geliyormuş dedi ve koca salona çığlık attırdı . iki   Yetenek Sizsiniz Türkiye kim 1. oldu  Alp Kırşan Sırasıyla finale kalan yarışmacıların sırayla fikirlerini aldı Alp Kırşan bu sene Yetenek Sizsinize renk kattı  Acun Ilıcalı 2014 Yetenek sizsinizin finale Kalan 2 isim açıkladı o isimler şunlar  Yetenek Sizsiniz Türkiyede İlk 2 Giren İsimler 1 isim  Emre Erdin  Zeka küpü Yaparak tüm  Türkiyeyi kendine hayran bıraktı gözü kapalı zeka küpü yaptı 2. İsim ise  Burak Ve kıvanç  ilizyon göstersi yaptılar ve  ilizyon gösterileri harikaydı  cam masadan bozuk paraları masıyı kırmadan camın altından geçirdiler  ve salondan alkış tufanı koptu   oldu  iki isim arasında sms yaptılar ve birinci  ise BURAK VE KIVANÇ OLDU birincilin ardından Acun Ilıcalı Emre Erdim'e biliyorsun 2. ye ödül yok ama ben sana ödül vermek istiyorum dedi Ve ben seni ve aileni Dominik cumhuriyetine davet ediyorum sevdiklerinle beraber gelip Dominik cumhuriyetinde tatil yapabilirsin dedi  buna Emre Erdim çok mutlu oldu   star-tv-canli-yetenek-sizsiniz-turkiye-bu-aksam-20-00-de-startv-de-izle--3829897 Bu akşam Yetenek sizsiniz Türkiye'de kazanan belli olacak. Dün geceki önemli bir performans Yetenek Sizsiniz Türkiye'de final tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacılar birinci olabilmek için son kez hünerlerini sergiliyorlar. Gecenin nefesleri kesen performansı önceki turlarda zeka küpleriyle yaptığı gösterilerle dikkatleri üzerine çeken Emre Erdin'den geldi. yetenek-sizsiniz-turkiye-final-heyecani-yetenek-sizsiniz-turkiye-emre-erdin-in-final-performansi-4093288   Emre Erdin 2. turda zeka küpünü ayaklarıyla, yarı finalde ise 3 küpü suyun altında çözerek finale gelmişti. Kivanc-ve-Burak-sihirle-buyuledi- Finalde ise Emre Erdin inanılmazı başardı. Jüri tarafından karıştırılan zeka küpünü gözleri kapalı çözmeyi başaran Emre Erdin izleyenlerden büyük alkış topladı. Gösterinin ardından jüriden 'Manyak mısın sen ya?' tepkisi alan Emre Erdin seyirciden tam not aldı. Video ve tüm detaylar ise Acunn sayfalarında yer almaktadır..    

 

BURAK VE KIVANÇ  GÖSTERİLERİ İZLE 

 

  BURAK VE KIVANÇ FİNAL PERFORMANSI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

EMRE ERDİN FİNAL PERFORMANSI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

  BURAK VE KIVAÇ KARDEŞLER KİMDİR?  
 Kıvanç ve Burak kimdir? Biyografileri ahaber.com sitemizde. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması Kıvanç ve Burak performansı ve özgeçmişleri haber sitemizde. 24 Şubat Kıvanç ve Burak İlizyon Gösterisi yetenek sizsiniz türkiye performansı...
Ekranların vazgeçilmezi Yetenek sizsiniz Türkiye 24 Şubat 2014 pazartesi akşamki bölümü izleyenler gerek ekranların başındakiler gerekse stüdyoya gelen seyirciler yine unutulmaz performanslar İzlediler . Kıvanç ve Burak grubu tüm seyircilerin takdirini aldılar ve yaptıkları ilizyon gösterileri ile herkesin ağzını açıkta bıraktılar.
Kıvanç ve Burak grubu yaptığı yaptıkları muhteşem illizyon şowu ile hem juri hem stüdyoya gelen seyirciler hemde televizyonları başındaki tüm izleyenler hayretler içinde bıraktılar. Kıvanç ve Burak bu performanslarına karşın Hülya avşar şoke oldu ve onların çok iyi olduğunu dile getirdi.
Kıvanç ve Burak Kardeşler Kimdir?
İlizyonist Kıvanç ve Burak Kardeşler Kimdir, Biyografisi, VikipediKıvanç ve Burak 27 ve 29 yaşlarında illüzyonist  üniversite mezunu 2 kardeştir.
Başarılı ilizyonistler İstanbul ilinde ikamet etmektedirler. Küçük yaşta sihirbazlığa merak salan kardeşler bu konuda kendilerini geliştirmek için sık sık bu alanda araştırmalar yapmışlardır. Bu araştırmalarla yetinmeyen kardeşler dünyanınher tarafında ilizyon gösterilerini izleyerek kendilerini geliştirmişlerdir.
 2004 Yılında profesyonel anlamda gösterilere başlayan kardeşler. bu güne kadar yapılmış olan bütün konseptlerin dışına çıkarak, Türkiye’de bir benzeri olmayan “Stand-up Magic” temasını yaratmışlardır. Yeteneksizsizniz Türkiye yarışmasında yaptıkları gösterilerle kendilerini kanıtlamışlardır.
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
A Haber
© Copyright 2013 AHaber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Meryem Üzerli
Evim Şahene
SPOR
SİYASET
Yossi Kohen
EĞİTİM
DÜNYA
Ecem Özkaya
Liposhot
Ekin Koç